B43254A4187M
Przegląd produktów
Part Number: B43254A4187M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
Arkusze danych: B43254A4187M.pdf
640 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43254A4187M
Part Number B43254A4187M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35221 pcs Arkusz danych B43254A4187M.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria B43254 Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.318A @ 20kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy B43254A4187M000
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 180µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 180µF