B43252B2108M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43252B2108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: B43252B2108M000.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43252B2108M000
Part Number B43252B2108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21120 pcs Arkusz danych B43252B2108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43252 Ripple Current @ Low Frequency 2.53A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.922A @ 20kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy B43252B2108M
B43252B2108M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 44 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose