B43088A2686M
Przegląd produktów
Part Number: B43088A2686M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: B43088A2686M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B43088A2686M
Part Number B43088A2686M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4060 pcs Arkusz danych B43088A2686M.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B43088 Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B43088A2686M000 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68µF Aplikacje General Purpose