B43086A5475M
Przegląd produktów
Part Number: B43086A5475M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: B43086A5475M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B43086A5475M
Part Number B43086A5475M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4783 pcs Arkusz danych B43086A5475M.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B43086 Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B43086A5475M000 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje General Purpose