B43082A5106M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43082A5106M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: B43082A5106M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B43082A5106M
Part Number B43082A5106M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4494 pcs Arkusz danych B43082A5106M.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B43082 Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 10µF