B43044A9107M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43044A9107M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Arkusze danych: B43044A9107M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B43044A9107M
Part Number B43044A9107M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5485 pcs Arkusz danych B43044A9107M.pdf
Napięcie - znamionowe 400V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B43044 Ripple Current @ High Frequency 1.25A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 340 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose