B43041A5686M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43041A5686M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL
Arkusze danych: B43041A5686M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B43041A5686M
Part Number B43041A5686M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5699 pcs Arkusz danych B43041A5686M.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B43041 Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 68µF Aplikacje General Purpose