B41896C7337M
EPCOSEPCOS
B41896C7337M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41896C7337M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: B41896C7337M.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41896C7337M
Part Number B41896C7337M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 189486 pcs Arkusz danych B41896C7337M.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B41896 Ripple Current @ High Frequency 1.205A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41896C7337M000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 62 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 459 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 459 mOhm @ 120Hz 3500 Hrs @ 125°C Pojemność 330µF