B41896C6158M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41896C6158M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: B41896C6158M000.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41896C6158M000
Part Number B41896C6158M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68686 pcs Arkusz danych B41896C6158M000.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41896 Ripple Current @ High Frequency 3.84A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41896C6158M
B41896C6158M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 19 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 84 mOhm @ 120Hz szczegółowy opis 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 84 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C
Pojemność 1500µF Aplikacje Automotive