B41896C4228M003
Przegląd produktów
Part Number: B41896C4228M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych: B41896C4228M003.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41896C4228M003
Part Number B41896C4228M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4010 pcs Arkusz danych B41896C4228M003.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41896 Ripple Current @ High Frequency 2.86A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 26 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 109 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 109 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C Pojemność 2200µF