B41895G6128M008
Przegląd produktów
Part Number: B41895G6128M008
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych: B41895G6128M008.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41895G6128M008
Part Number B41895G6128M008 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4044 pcs Arkusz danych B41895G6128M008.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41895 Ripple Current @ High Frequency 2.87A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 27 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 32 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 32 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 1200µF