B41895B7188M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41895B7188M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: B41895B7188M000.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41895B7188M000
Part Number B41895B7188M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71070 pcs Arkusz danych B41895B7188M000.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41895 Ripple Current @ High Frequency 2.86A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41895B7188M
B41895B7188M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 26 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 29 mOhm @ 10kHz szczegółowy opis 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 125°C
Pojemność 1800µF Aplikacje Automotive