B41895A7158M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41895A7158M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: B41895A7158M000.pdf
2100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41895A7158M000
Part Number B41895A7158M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74747 pcs Arkusz danych B41895A7158M000.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41895 Ripple Current @ High Frequency 2.97A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41895A7158M temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 24 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 1500µF