B41895A5338M002
Przegląd produktów
Part Number: B41895A5338M002
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje B41895A5338M002
Part Number B41895A5338M002 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5575 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar -
Seria B41895 Ripple Current @ High Frequency 3.34A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 21 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 25 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C Pojemność 3300µF