B41890B5108M000
Przegląd produktów
Part Number: B41890B5108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: B41890B5108M000.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41890B5108M000
Part Number B41890B5108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 92243 pcs Arkusz danych B41890B5108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41890 Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41890B5108M
B41890B5108M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 38 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 46 mOhm @ 10kHz szczegółowy opis 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 46 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose