B41890A7108M008
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41890A7108M008
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych: B41890A7108M008.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41890A7108M008
Part Number B41890A7108M008 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4733 pcs Arkusz danych B41890A7108M008.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41890 Ripple Current @ High Frequency 3.34A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 26 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 31 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 31 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF