B41888D3688M
Przegląd produktów
Part Number: B41888D3688M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: B41888D3688M.pdf
1800 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41888D3688M
Part Number B41888D3688M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 50876 pcs Arkusz danych B41888D3688M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41888 Ripple Current @ High Frequency 3.396A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41888D3688M000 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 21 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 23 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 23 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 6800µF