B41888C8687M000
Przegląd produktów
Part Number: B41888C8687M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41888C8687M000.pdf
2100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41888C8687M000
Part Number B41888C8687M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61796 pcs Arkusz danych B41888C8687M000.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41888 Ripple Current @ High Frequency 1.629A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41888C8687M
B41888C8687M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 65 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 72 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 680µF