B41888C6337M000
EPCOSEPCOS
B41888C6337M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41888C6337M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: B41888C6337M000.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41888C6337M000
Part Number B41888C6337M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 226911 pcs Arkusz danych B41888C6337M000.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B41888 Ripple Current @ High Frequency 1.18A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41888C6337M
B41888C6337M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 75 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 84 mOhm @ 10kHz szczegółowy opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 84 mOhm @ 10kHz 7000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje Automotive