B41888C6108M004
Przegląd produktów
Part Number: B41888C6108M004
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych: B41888C6108M004.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41888C6108M004
Part Number B41888C6108M004 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4293 pcs Arkusz danych B41888C6108M004.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41888 Ripple Current @ High Frequency 2.92A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 25 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 27 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 27 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF