B41888C5278M003
Przegląd produktów
Part Number: B41888C5278M003
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych: B41888C5278M003.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41888C5278M003
Part Number B41888C5278M003 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4779 pcs Arkusz danych B41888C5278M003.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41888 Ripple Current @ High Frequency 3.35A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 17 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 19 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 2700µF