B41888C3129M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41888C3129M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 12000UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: B41888C3129M.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41888C3129M
Part Number B41888C3129M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 46665 pcs Arkusz danych B41888C3129M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41888 oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41888C3129M000
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 12000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 12000µF