B41866C7278M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41866C7278M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: B41866C7278M000.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41866C7278M000
Part Number B41866C7278M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 89960 pcs Arkusz danych B41866C7278M000.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41866 Ripple Current @ High Frequency 3.638A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41866C7278M temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 22 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 23 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 2700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 23 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 125°C
Pojemność 2700µF Aplikacje Automotive