B41866C6226M000
Przegląd produktów
Part Number: B41866C6226M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: B41866C6226M000.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41866C6226M000
Part Number B41866C6226M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 380854 pcs Arkusz danych B41866C6226M000.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria B41866 Ripple Current @ High Frequency 210mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41866C6226M temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 826 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 931 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 931 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
Pojemność 22µF Aplikacje Automotive