B41859C8567M000
Przegląd produktów
Part Number: B41859C8567M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych: B41859C8567M000.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41859C8567M000
Part Number B41859C8567M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5932 pcs Arkusz danych B41859C8567M000.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41859 Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 24 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 560µF