B41858D5478M9
Przegląd produktów
Part Number: B41858D5478M9
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: B41858D5478M9.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41858D5478M9
Part Number B41858D5478M9 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64589 pcs Arkusz danych B41858D5478M9.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41858 Ripple Current @ High Frequency 3.539A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41858D5478M009 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 20 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 21 mOhm @ 10kHz
szczegółowy opis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 21 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 4700µF