B41858C9567M000
EPCOSEPCOS
B41858C9567M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41858C9567M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: B41858C9567M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41858C9567M000
Part Number B41858C9567M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74091 pcs Arkusz danych B41858C9567M000.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41858 Ripple Current @ High Frequency 2.061A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 495-6096
B41858C9567M
B41858C9567M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 63 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 68 mOhm @ 10kHz szczegółowy opis 560µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 68 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 560µF Aplikacje Automotive