B41858C8687M008
Przegląd produktów
Part Number: B41858C8687M008
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM RADIAL
Arkusze danych: B41858C8687M008.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41858C8687M008
Part Number B41858C8687M008 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5235 pcs Arkusz danych B41858C8687M008.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41858 Ripple Current @ High Frequency 1.785A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 65 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 186 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 186 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 680µF