B41858C4688M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41858C4688M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: B41858C4688M000.pdf
1200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41858C4688M000
Part Number B41858C4688M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 69469 pcs Arkusz danych B41858C4688M000.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria B41858 Ripple Current @ High Frequency 3.539A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41858C4688M
B41858C4688M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 20 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 21 mOhm @ 10kHz szczegółowy opis 6800µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 21 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 6800µF Aplikacje Automotive