B41858C3108M000
EPCOSEPCOS
B41858C3108M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41858C3108M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: B41858C3108M000.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41858C3108M000
Part Number B41858C3108M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 322713 pcs Arkusz danych B41858C3108M000.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B41858 Ripple Current @ High Frequency 846mA @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41858C3108M
B41858C3108M-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 105 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 118 mOhm @ 10kHz szczegółowy opis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 118 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje Automotive