B41856C7477M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41856C7477M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: B41856C7477M000.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41856C7477M000
Part Number B41856C7477M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 319370 pcs Arkusz danych B41856C7477M000.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B41856 Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41856C7477M temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 42 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose