B41851F4228M000
Przegląd produktów
Part Number: B41851F4228M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: B41851F4228M000.pdf
4200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41851F4228M000
Part Number B41851F4228M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 186559 pcs Arkusz danych B41851F4228M000.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41851 Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41851F4228M temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 32 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 170 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 2200µF