B41851A9477M000
Przegląd produktów
Part Number: B41851A9477M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: B41851A9477M000.pdf
2400 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41851A9477M000
Part Number B41851A9477M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 70468 pcs Arkusz danych B41851A9477M000.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41851 Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41851A9477M
B41851A9477M-ND
temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 350 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 470µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 350 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 470µF