B41851A8226M
Przegląd produktów
Part Number: B41851A8226M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41851A8226M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41851A8226M
Part Number B41851A8226M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4591 pcs Arkusz danych B41851A8226M.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar -
Seria B41851 Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41851A8226M000 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 Ohm @ 120Hz szczegółowy opis 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 22µF Aplikacje General Purpose