B41851A6475M8
Przegląd produktów
Part Number: B41851A6475M8
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Arkusze danych: B41851A6475M8.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41851A6475M8
Part Number B41851A6475M8 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4121 pcs Arkusz danych B41851A6475M8.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria B41851 Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41851A6475M008 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 42 Ohm @ 120Hz szczegółowy opis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje General Purpose