B41851A5107M7
Przegląd produktów
Part Number: B41851A5107M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: B41851A5107M7.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41851A5107M7
Part Number B41851A5107M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4160 pcs Arkusz danych B41851A5107M7.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria B41851 Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41851A5107M007 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.7 Ohm @ 120Hz szczegółowy opis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.7 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B41851A5107M
B41851A5107M
Producenci: EPCOS
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL