B41851A2337M7
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41851A2337M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: B41851A2337M7.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41851A2337M7
Part Number B41851A2337M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5495 pcs Arkusz danych B41851A2337M7.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria B41851 Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41851A2337M007 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.4 Ohm @ 120Hz szczegółowy opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.4 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose