B41828A9107M
Przegląd produktów
Part Number: B41828A9107M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: B41828A9107M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41828A9107M
Part Number B41828A9107M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4452 pcs Arkusz danych B41828A9107M.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41828 Ripple Current @ Low Frequency 296mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41828A9107M000 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose