B41828A8477M
Przegląd produktów
Part Number: B41828A8477M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41828A8477M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41828A8477M
Part Number B41828A8477M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5351 pcs Arkusz danych B41828A8477M.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria B41828 Ripple Current @ Low Frequency 715mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41828A8477M000 temperatura robocza -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose