B41828A5107Q
Przegląd produktów
Part Number: B41828A5107Q
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100UF 25V RADIAL
Arkusze danych: B41828A5107Q.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41828A5107Q
Part Number B41828A5107Q Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5094 pcs Arkusz danych B41828A5107Q.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja -10%, +30%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria B41828 oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41828A5107Q000
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 100µF