B41828A3687M
Przegląd produktów
Part Number: B41828A3687M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: B41828A3687M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41828A3687M
Part Number B41828A3687M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5456 pcs Arkusz danych B41828A3687M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar -
Seria B41828 oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy B41828A3687M000
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 680µF