B41827B6228M
Przegląd produktów
Part Number: B41827B6228M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% RADIAL
Arkusze danych: B41827B6228M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41827B6228M
Part Number B41827B6228M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5048 pcs Arkusz danych B41827B6228M.pdf
Napięcie - znamionowe 50V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar -
Seria B41827 Ripple Current @ Low Frequency 1.54A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41827B6228M000 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 2200µF Aplikacje General Purpose