B41827A9105M
Przegląd produktów
Part Number: B41827A9105M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: B41827A9105M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41827A9105M
Part Number B41827A9105M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4091 pcs Arkusz danych B41827A9105M.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria B41827 Ripple Current @ Low Frequency 20mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41827A9105M000 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.079" (2.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1µF Aplikacje General Purpose