B41827A4477M
Przegląd produktów
Part Number: B41827A4477M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: B41827A4477M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41827A4477M
Part Number B41827A4477M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5986 pcs Arkusz danych B41827A4477M.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria B41827 Ripple Current @ Low Frequency 446mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41827A4477M000 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose