B41821F8107M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41821F8107M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: B41821F8107M000.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41821F8107M000
Part Number B41821F8107M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 660527 pcs Arkusz danych B41821F8107M000.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria B41821 Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41821F8107M temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 2 Ohm @ 120Hz
szczegółowy opis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 100µF