B41821F4228M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41821F4228M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Arkusze danych: B41821F4228M000.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41821F4228M000
Part Number B41821F4228M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 151880 pcs Arkusz danych B41821F4228M000.pdf
Napięcie - znamionowe 16V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria B41821 Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41821F4228M
B41821F4228M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 2200µF