B41821B5477M000
EPCOSEPCOS
B41821B5477M000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41821B5477M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: B41821B5477M000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41821B5477M000
Part Number B41821B5477M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 441981 pcs Arkusz danych B41821B5477M000.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria B41821 Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 495-5991
B41821B5477M
B41821B5477M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 560 mOhm @ 120Hz
szczegółowy opis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 560 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 470µF