B41821A9475M7
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41821A9475M7
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Arkusze danych: B41821A9475M7.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41821A9475M7
Part Number B41821A9475M7 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3960 pcs Arkusz danych B41821A9475M7.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria B41821 Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41821A9475M007 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohm @ 120Hz szczegółowy opis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 35 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje General Purpose