B41821A5108M
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B41821A5108M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41821A5108M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: B41821A5108M.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B41821A5108M
Part Number B41821A5108M Producent EPCOS (TDK)
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 426944 pcs Arkusz danych B41821A5108M.pdf
Tolerancja 1000µF Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.197" (5.00mm)
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm) Seria B41821
Stan RoHS Bulk Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
tętnienia prądu Polar Polaryzacja Radial, Can
Pitch - Złącze 25V Package / Case -
Inne nazwy 495-6021
B41821A5108M-ND
B41821A5108M000
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Kondensatory 960mA @ 120Hz Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Numer części producenta B41821A5108M Żywotność @ Temp. 270 mOhm @ 120Hz
Impedancja - Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis 1000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 270 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Aplikacje 2000 Hrs @ 85°C