B41821A3157M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B41821A3157M
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Arkusze danych: B41821A3157M.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B41821A3157M
Part Number B41821A3157M Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5629 pcs Arkusz danych B41821A3157M.pdf
Napięcie - znamionowe 10V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria B41821 Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy B41821A3157M000 temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 150µF Aplikacje General Purpose